Menu

Allnature Ghí 1000 ml

349 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Máslo Ghí je vhodné i pro ty, kteří mají problémy s intolerancí mléčné bílkoviny. Přepuštěné máslo Ghí je ceněno především proto, že má vyšší kouřový bod a při smažení se tak nevytváří nestravitelné toxické látky,... Celý popis

Informace o produktu Allnature Ghí 1000 ml

Na níže uvedených eshopech se prodává Allnature Ghí 1000 ml a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Allnature Ghí 1000 ml v akci?


349 Kč



Produkt Allnature Ghí 1000 ml z kategorie Léky vitamíny a potravinové doplňky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 349 Kč.

Informace o Allnature Ghí 1000 ml


Máslo Ghí je vhodné i pro ty, kteří mají problémy s intolerancí mléčné bílkoviny. Přepuštěné máslo Ghí je ceněno především proto, že má vyšší kouřový bod a při smažení se tak nevytváří nestravitelné toxické látky, jako u tuků s nižším kouřovým bodem. Ghí je tuk, který obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů antioxidantů a proto je stále oblíbenější! Neobsahuje laktózu (laboratorní výsledek), kasein, je přirozeně bezlepkové. Upozornění: Ghí může být oproti máslu skladováno nejméně šest měsíců bez chlazení. Složení: 100% máselný tuk

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
349
🔘 EAN

Často kladené otázky k Allnature Ghí 1000 ml


❓ Kolik stojí Allnature Ghí 1000 ml?

Produkt Allnature Ghí 1000 ml můžete zakoupit již od 349Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Allnature Ghí 1000 ml?

Produkt Allnature Ghí 1000 ml si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Allnature Ghí 1000 ml skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Allnature Ghí 1000 ml skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz

❓ Jaký je EAN kód Allnature Ghí 1000 ml?

EAN kód pro výrobek Allnature Ghí 1000 ml je: 8595674634733


Vyhledávejte další léky vitamíny a potravinové doplňky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší léky vitamíny a potravinové doplňky.

Dále pro Vás máme léky vitamíny a potravinové doplňky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky allnature?


Od značky allnature máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od allnature.