Menu

Barová židle BATEIA Dekorhome

5 988 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Designová barová židle je vyrobena v kombinaci hnědé právě kůže a nohou z přírodního masivního dřeva. Každý kus se může lišit. Barva: hnědáMateriál: pravá kůže / masivní dřevoRozměry: šířka: 55 cmhloubka: 45 cmvýška:... Celý popis

Informace o produktu Barová židle BATEIA Dekorhome

Na níže uvedených eshopech se prodává Barová židle BATEIA Dekorhome a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Barová židle BATEIA Dekorhome v akci?


5 988 Kč



Produkt Barová židle BATEIA Dekorhome z kategorie Barové židle si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 5 988 Kč.

Informace o Barová židle BATEIA Dekorhome


Designová barová židle je vyrobena v kombinaci hnědé právě kůže a nohou z přírodního masivního dřeva. Každý kus se může lišit. Barva: hnědáMateriál: pravá kůže / masivní dřevoRozměry: šířka: 55 cmhloubka: 45 cmvýška: 75 cmDodáváno v demontu. 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
5 988
🔘 EAN
STYL
Moderní
BARVA
Hnědá
POLOHOVACÍ
Ne
MATERIÁL
Masivní dřevo
MATERIÁL
Kůže

Často kladené otázky k Barová židle BATEIA Dekorhome


❓ Kolik stojí Barová židle BATEIA Dekorhome?

Produkt Barová židle BATEIA Dekorhome můžete zakoupit již od 5 988Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Barová židle BATEIA Dekorhome?

Produkt Barová židle BATEIA Dekorhome si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Barová židle BATEIA Dekorhome skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Barová židle BATEIA Dekorhome skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Barová židle BATEIA Dekorhome?

EAN kód pro výrobek Barová židle BATEIA Dekorhome je: 4250243563527


Vyhledávejte další barové židle podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší barové židle.

Dále pro Vás máme barové židle podle ceny


Hledáte další výrobky od značky invicta?


Od značky invicta máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od invicta.