Menu

Compass Anténa elektronická 12V gumová

326 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Střešní elektronická anténa určená pro příjem rozhlasového signálu v automobilu, složená z gumového šroubovacího prutu, upevňovací patice a přívodního kabelu. Technické údaje: délka prutu: 17,5 cm úhel sklonu: 62° napájení:... Celý popis

Informace o produktu Compass Anténa elektronická 12V gumová

Na níže uvedených eshopech se prodává Compass Anténa elektronická 12V gumová a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Compass Anténa elektronická 12V gumová v akci?


326 Kč



Produkt Compass Anténa elektronická 12V gumová z kategorie Auto antény si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kokiskashop.cz za cenu 326 Kč.

Informace o Compass Anténa elektronická 12V gumová


Střešní elektronická anténa určená pro příjem rozhlasového signálu v automobilu, složená z gumového šroubovacího prutu, upevňovací patice a přívodního kabelu. Technické údaje: délka prutu: 17,5 cm úhel sklonu: 62° napájení: 12 V délka anténního kabelu: cca 35 cm délka napájecího kabelu: cca 35 cm Obsah balení: 1 x anténa

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
326
🔘 EAN

Často kladené otázky k Compass Anténa elektronická 12V gumová


❓ Kolik stojí Compass Anténa elektronická 12V gumová?

Produkt Compass Anténa elektronická 12V gumová můžete zakoupit již od 326Kč v eshopu Kokiskashop.cz

❓ Kde koupit Compass Anténa elektronická 12V gumová?

Produkt Compass Anténa elektronická 12V gumová si můžete zakoupit například v eshopu Kokiskashop.cz

❓ Je Compass Anténa elektronická 12V gumová skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Compass Anténa elektronická 12V gumová skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Kokiskashop.cz

❓ Jaký je EAN kód Compass Anténa elektronická 12V gumová?

EAN kód pro výrobek Compass Anténa elektronická 12V gumová je: 8591686031515


Vyhledávejte další auto antény podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší auto antény.

Dále pro Vás máme auto antény podle ceny


Hledáte další výrobky od značky compass?


Od značky compass máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od compass.