Menu

FARO MEDITERRÁNEO 33706

3 711 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Vhodný pro místnosti o velikosti do 13m². Barva lopatek mahagon/javor. Ovládání pomocí tažných šňůrek. 3 nastavitelné rychlosti se spotřebou 13-22-46W a 198-242-275 ot/min. Funkce zpětného chodu léto/zima. ... Celý popis

Informace o produktu FARO MEDITERRÁNEO 33706

Na níže uvedených eshopech se prodává FARO MEDITERRÁNEO 33706 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají FARO MEDITERRÁNEO 33706 v akci?


3 711 Kč



Produkt FARO MEDITERRÁNEO 33706 z kategorie Domácí ventilátory si můžete zakoupit například v internetovém obchodě SvetSvitidel.cz za cenu 3 711 Kč.

Informace o FARO MEDITERRÁNEO 33706


Vhodný pro místnosti o velikosti do 13m². Barva lopatek mahagon/javor. Ovládání pomocí tažných šňůrek. 3 nastavitelné rychlosti se spotřebou 13-22-46W a 198-242-275 ot/min. Funkce zpětného chodu léto/zima. Průtok vzduchu: 85,38 m³/3014 CFM.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
3 711
🔘 EAN
Barva
Matný chrom,Hnědá

Často kladené otázky k FARO MEDITERRÁNEO 33706


❓ Kolik stojí FARO MEDITERRÁNEO 33706?

Produkt FARO MEDITERRÁNEO 33706 můžete zakoupit již od 3 711Kč v eshopu SvetSvitidel.cz

❓ Kde koupit FARO MEDITERRÁNEO 33706?

Produkt FARO MEDITERRÁNEO 33706 si můžete zakoupit například v eshopu SvetSvitidel.cz

❓ Je FARO MEDITERRÁNEO 33706 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají FARO MEDITERRÁNEO 33706 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop SvetSvitidel.cz

❓ Jaký je EAN kód FARO MEDITERRÁNEO 33706?

EAN kód pro výrobek FARO MEDITERRÁNEO 33706 je: 8421776166455


Vyhledávejte další domácí ventilátory podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší domácí ventilátory.

Dále pro Vás máme domácí ventilátory podle ceny


Hledáte další výrobky od značky faro barcelona?


Od značky faro barcelona máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od faro barcelona.