Menu

Forbyt Krajkový ubrus Teodor

229 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Ubrus není jen ozdobou stolu, ale i praktický doplněk - chrání váš stůl před zničením a znečištěním. Ubrus Teodor se stane skvělým doplňkem do vašeho domu, bytu či na chalupu. Ubrus je vyroben z kvalitního materiálu a je velmi... Celý popis

Informace o produktu Forbyt Krajkový ubrus Teodor

Na níže uvedených eshopech se prodává Forbyt Krajkový ubrus Teodor a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Forbyt Krajkový ubrus Teodor v akci?


229 Kč



Produkt Forbyt Krajkový ubrus Teodor z kategorie Ubrusy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 229 Kč.

Informace o Forbyt Krajkový ubrus Teodor


Ubrus není jen ozdobou stolu, ale i praktický doplněk - chrání váš stůl před zničením a znečištěním. Ubrus Teodor se stane skvělým doplňkem do vašeho domu, bytu či na chalupu. Ubrus je vyroben z kvalitního materiálu a je velmi snadný na údržbu.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🛒 Obchod
💰 Cena
229
🔘 EAN
Velikost
85 x 85 cm
Barva
bílá

Často kladené otázky k Forbyt Krajkový ubrus Teodor


❓ Kolik stojí Forbyt Krajkový ubrus Teodor?

Produkt Forbyt Krajkový ubrus Teodor můžete zakoupit již od 229Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Forbyt Krajkový ubrus Teodor?

Produkt Forbyt Krajkový ubrus Teodor si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Forbyt Krajkový ubrus Teodor skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Forbyt Krajkový ubrus Teodor skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz

❓ Jaký je EAN kód Forbyt Krajkový ubrus Teodor?

EAN kód pro výrobek Forbyt Krajkový ubrus Teodor je: 8591034046338


Vyhledávejte další ubrusy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší ubrusy.

Dále pro Vás máme ubrusy podle ceny