Menu

Keter Košík Jute kulatý béžový 245374

191 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Curver Košík Jute kulatý - béžový spřírodním tkaným vzhledem. Ideální propohodlnou organizaci. Hodí se pro uskladnění různých předmětů vdomácnosti. Decentně doplňuje jakýkoli dekordomova nebo kanceláře. Technické údaje: Značka:... Celý popis

Informace o produktu Keter Košík Jute kulatý béžový 245374

Na níže uvedených eshopech se prodává Keter Košík Jute kulatý béžový 245374 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Keter Košík Jute kulatý béžový 245374 v akci?


191 Kč



Produkt Keter Košík Jute kulatý béžový 245374 z kategorie Regály a poličky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kokiskashop.cz za cenu 191 Kč.

Informace o Keter Košík Jute kulatý béžový 245374


Curver Košík Jute kulatý - béžový spřírodním tkaným vzhledem. Ideální propohodlnou organizaci. Hodí se pro uskladnění různých předmětů vdomácnosti. Decentně doplňuje jakýkoli dekordomova nebo kanceláře. Technické údaje: Značka: Keter rozměr výrobku: 17 x 13 x 17 ( Š xVxH ) materiál: plast barva: béžová hmotnost: 0,55kg Obsah balení: 1x Košík Jute kulatý - béžový

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
191 Kč
🔘 EAN

Často kladené otázky k Keter Košík Jute kulatý béžový 245374


❓ Kolik stojí Keter Košík Jute kulatý béžový 245374?

Produkt Keter Košík Jute kulatý béžový 245374 můžete zakoupit již od 191Kč v eshopu Kokiskashop.cz

❓ Kde koupit Keter Košík Jute kulatý béžový 245374?

Produkt Keter Košík Jute kulatý béžový 245374 si můžete zakoupit například v eshopu Kokiskashop.cz

❓ Je Keter Košík Jute kulatý béžový 245374 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Keter Košík Jute kulatý béžový 245374 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Kokiskashop.cz

❓ Jaký je EAN kód Keter Košík Jute kulatý béžový 245374?

EAN kód pro výrobek Keter Košík Jute kulatý béžový 245374 je: 3253921903005


Vyhledávejte další regály a poličky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší regály a poličky.

Dále pro Vás máme regály a poličky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky keter?


Od značky keter máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od keter.