Menu

Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá

2 538 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Elegantní kulatý konferenční stolek v rustikálním barokním stylu. Zajímavý vzhled stolu vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Stolek má desku vyrobenou z kvalitní dýhované MDF a nohy přírodního dřeva. Nabízí se ve dvou variantách... Celý popis

Informace o produktu Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá

Na níže uvedených eshopech se prodává Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá v akci?


2 538 Kč



Produkt Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá z kategorie Konferenční stolky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 2 538 Kč.

Informace o Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá


Elegantní kulatý konferenční stolek v rustikálním barokním stylu. Zajímavý vzhled stolu vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Stolek má desku vyrobenou z kvalitní dýhované MDF a nohy přírodního dřeva. Nabízí se ve dvou variantách - tmavý ořech nebo bílá. Barva: tmavý ořechbílá  Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: masivní dřevo / dýhovaná MDFRozměry: průměr: 60 cmvýška: 50 cmHmotnost: 8 kgDodáváno v demontu. 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 538
🔘 EAN
BARVA
Bílá
BARVA
Hnědá
STYL
Rustikální
STYL
Elegantní
STYL
Barokní

Často kladené otázky k Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá


❓ Kolik stojí Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá?

Produkt Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá můžete zakoupit již od 2 538Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá?

Produkt Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá?

EAN kód pro výrobek Konferenční stolek ROYAL D Signal Bílá je: 5901477213342


Vyhledávejte další konferenční stolky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší konferenční stolky.

Dále pro Vás máme konferenční stolky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky signal?


Od značky signal máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od signal.