Menu

Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá

1 574 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Moderní konferenční stolek SIGMA je vyrobený z laminované desky v několika barevných variantách. Stolek disponuje úložným prostorem v podobě zajímavě řešené police. Stojí na dvou stabilních nohách. Barva:bíládub wotan / černáVýběr... Celý popis

Informace o produktu Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá

Na níže uvedených eshopech se prodává Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá v akci?


1 574 Kč



Produkt Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá z kategorie Konferenční stolky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 1 574 Kč.

Informace o Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá


Moderní konferenční stolek SIGMA je vyrobený z laminované desky v několika barevných variantách. Stolek disponuje úložným prostorem v podobě zajímavě řešené police. Stojí na dvou stabilních nohách. Barva:bíládub wotan / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:laminovaná MDFRozměry:šířka: 90 cmhloubka: 50 cmvýška: 50 cmHmotnost:18 kgDodáváno v demontu. 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 574
🔘 EAN
BARVA
Bílá
BARVA
Černá
BARVA
Hnědá
STYL
Moderní
NOHY STOLU
2 nohy

Často kladené otázky k Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá


❓ Kolik stojí Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá?

Produkt Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá můžete zakoupit již od 1 574Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá?

Produkt Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá?

EAN kód pro výrobek Konferenční stolek SIGMA dýha Halmar Bílá je: 2010001181965


Vyhledávejte další konferenční stolky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší konferenční stolky.

Dále pro Vás máme konferenční stolky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky halmar?


Od značky halmar máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od halmar.