Menu

Lavice sametová látka Dekorhome Fialová

2 876 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Naše sametová lavice se bude skvěle vyjímat ve vašem obývacím pokoji, v předsíni nebo na chodbě. Hořčicové sametové čalounění je hebké na dotek a nesmírně pohodlné a svou barevností prozáří váš byt. Nohy z práškováním ošetřeného... Celý popis

Informace o produktu Lavice sametová látka Dekorhome Fialová

Na níže uvedených eshopech se prodává Lavice sametová látka Dekorhome Fialová a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Lavice sametová látka Dekorhome Fialová v akci?


2 876 Kč



Produkt Lavice sametová látka Dekorhome Fialová z kategorie Předsíňové stěny si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 2 876 Kč.

Informace o Lavice sametová látka Dekorhome Fialová


Naše sametová lavice se bude skvěle vyjímat ve vašem obývacím pokoji, v předsíni nebo na chodbě. Hořčicové sametové čalounění je hebké na dotek a nesmírně pohodlné a svou barevností prozáří váš byt. Nohy z práškováním ošetřeného železa lavici dodávají na stabilitě a odolnosti. Lavička elegantním způsobem ozdobí vaši domácnost a stane se neodmyslitelnou součástí vašeho pokoje. Sametová lavice se snadno sestavuje.Barva: béžová / zlatáhořčicová / zlatáfialová / zlatázelená / zlatášedá / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: sametová látka / práškováním ošetřené železaRozměry: šířka: 80 cmhloubka: 36 cmvýška: 51 cmHmotnost: 9,7 kgDodáváno v demontu. 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 876
🔘 EAN
BARVA
Zelená
BARVA
Žlutá
BARVA
Fialová
BARVA
Šedá
BARVA
Béžová

Často kladené otázky k Lavice sametová látka Dekorhome Fialová


❓ Kolik stojí Lavice sametová látka Dekorhome Fialová?

Produkt Lavice sametová látka Dekorhome Fialová můžete zakoupit již od 2 876Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Lavice sametová látka Dekorhome Fialová?

Produkt Lavice sametová látka Dekorhome Fialová si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Lavice sametová látka Dekorhome Fialová skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Lavice sametová látka Dekorhome Fialová skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Lavice sametová látka Dekorhome Fialová?

EAN kód pro výrobek Lavice sametová látka Dekorhome Fialová je: 8718475731733


Vyhledávejte další předsíňové stěny podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší předsíňové stěny.

Dále pro Vás máme předsíňové stěny podle ceny


Hledáte další výrobky od značky vida?


Od značky vida máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od vida.