Menu

Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo

3 055 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Moderní noční stolek THOR v industriálním stylu bude skvěvlou volbou k vaší posteli. Stolek lze využít i jako odkládací třeba v obývacím pokoji. Noční stolek je vyrobený z masivního mangovníkového nebo akáciového dřeva ve dvou... Celý popis

Informace o produktu Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo

Na níže uvedených eshopech se prodává Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo v akci?


3 055 Kč



Produkt Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo z kategorie Noční stolky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 3 055 Kč.

Informace o Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo


Moderní noční stolek THOR v industriálním stylu bude skvěvlou volbou k vaší posteli. Stolek lze využít i jako odkládací třeba v obývacím pokoji. Noční stolek je vyrobený z masivního mangovníkového nebo akáciového dřeva ve dvou barevných variantách: přírodní a šedá. Stojí na čtyřech kovových nohách lakovaných černou barvou. Disponuje úložným prostorem v podobě jednéh šuplíku. K nočnímu stolku THOR doporučujeme přikoupit další komponenty ze série THOR. Barva:hnědá / černá (mangovník)šedá / černá (akácie)Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní dřevo / kovRozměry:šířka: 45 cmhloubka: 35 cm výška: 45 cmrozměry zásuvky: 38 x 8 x 28 cmrozměr nohy: 1,5 x 1,5 cmDodáváno v demontu.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
3 055 Kč
🔘 EAN
BARVA
Černá
BARVA
Šedá
BARVA
Hnědá
STYL
Industriální
STYL
Moderní

Často kladené otázky k Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo


❓ Kolik stojí Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo?

Produkt Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo můžete zakoupit již od 3 055Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo?

Produkt Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo?

EAN kód pro výrobek Noční stolek THOR Dekorhome Přírodní dřevo je: 4250243587127


Vyhledávejte další noční stolky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší noční stolky.

Dále pro Vás máme noční stolky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky invicta?


Od značky invicta máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od invicta.