Menu

Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub

6 941 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub Designová lavice Jonathon přinese do interiéru přírodní atmosféru ve spojení s moderním, industriálním nádechem. Zaujme svou hrubou deskou, jejíž okraje ponechal výrobce nepravidelně zvlněné.... Celý popis

Informace o produktu Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub

Na níže uvedených eshopech se prodává Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub v akci?


6 941 Kč



Produkt Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub z kategorie Lavice do jídelny si můžete zakoupit například v internetovém obchodě EstilofinaNabytek.cz za cenu 6 941 Kč.

Informace o Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub


Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub Designová lavice Jonathon přinese do interiéru přírodní atmosféru ve spojení s moderním, industriálním nádechem. Zaujme svou hrubou deskou, jejíž okraje ponechal výrobce nepravidelně zvlněné. Kouřový odstín zvýrazňuje nádhernou kresbu a strukturu masivního dubového dřeva. Lavice tím získává přírodní, přitom mírně rustikální vzhled. Dokonalou stabilitu jí poskytují kovové nohy ve tvaru "X" podtrhující industriální charakter nábytku. Jednoduchý a elegantní design snadno začleníte k dalšímu nábytku. Se stolem z stejnojmenné série vytvoříte v jídelně harmonický prostor pro posezení. Délka: 180 cmŠířka: 32 cmVýška: 46 cmBarva: kouřová, černáMateriál: masivní dřevo, ocel

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
6 941 Kč
Hmotnost
15 kg
Délka
180 cm
Šířka
32 cm
Výška
46 cm

Často kladené otázky k Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub


❓ Kolik stojí Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub?

Produkt Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub můžete zakoupit již od 6 941Kč v eshopu EstilofinaNabytek.cz

❓ Kde koupit Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub?

Produkt Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub si můžete zakoupit například v eshopu EstilofinaNabytek.cz

❓ Je Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Norddan Designová lavice Jonathon 180 cm kouřový dub skladem. Podívat se můžete třeba na eshop EstilofinaNabytek.cz


Vyhledávejte další lavice do jídelny podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší lavice do jídelny.

Dále pro Vás máme lavice do jídelny podle ceny


Hledáte další výrobky od značky norddan?


Od značky norddan máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od norddan.