Menu

Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní

1 650 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Tento odkládací stolek z masivního akáciového dřeva s šedou povrchovou úpravou nebo v přírodní barvě je stejně stylový jako praktický. Exotické akáciové dřevo s autentickou kresbou, ze kterého je vyrobena deska stolu, dýchá přírodní... Celý popis

Informace o produktu Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní

Na níže uvedených eshopech se prodává Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní v akci?


1 650 Kč



Produkt Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní z kategorie Konferenční stolky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 1 650 Kč.

Informace o Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní


Tento odkládací stolek z masivního akáciového dřeva s šedou povrchovou úpravou nebo v přírodní barvě je stejně stylový jako praktický. Exotické akáciové dřevo s autentickou kresbou, ze kterého je vyrobena deska stolu, dýchá přírodní atmosférou. V kombinaci s černými kovovými nožkami působí stolek zároveň velmi moderně. Pevné kovové nohy přispívají k jeho robustní konstrukci. Stolky lze používat i jako příruční, noční či dokonce jako taburet.Důležitá poznámka: Jelikož je stůl ručně vyrobený, mohou se zde vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Barva: šedá / černápřírodní / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: masivní akáciové dřevo / práškově lakovaná ocelRozměry: průměr: 35 - 43 cmvýška: 40 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 650 Kč
🔘 EAN
BARVA
Černá
BARVA
Šedá
BARVA
Hnědá
STYL
Vintage
STYL
Venkovský

Často kladené otázky k Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní


❓ Kolik stojí Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní?

Produkt Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní můžete zakoupit již od 1 650Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní?

Produkt Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní?

EAN kód pro výrobek Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome Přírodní je: 4251854728718


Vyhledávejte další konferenční stolky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší konferenční stolky.

Dále pro Vás máme konferenční stolky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky invicta?


Od značky invicta máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od invicta.