Menu

OMEGA ALMA OUTV400SF

281 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Nástěnný TV držák vhodný pro většinu televizorů s úhlopříčkou od 23 " do 60 ". Velmi tenký a moderní design. Maximální důraz je kladen na pevnost a precizní zpracování držáku. Umožní nastavit vaši televizi pod správným... Celý popis

Informace o produktu OMEGA ALMA OUTV400SF

Na níže uvedených eshopech se prodává OMEGA ALMA OUTV400SF a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají OMEGA ALMA OUTV400SF v akci?


281 Kč



Produkt OMEGA ALMA OUTV400SF z kategorie Držáky a stojany na TV a monitory si můžete zakoupit například v internetovém obchodě SvetSvitidel.cz za cenu 281 Kč.

Informace o OMEGA ALMA OUTV400SF


Nástěnný TV držák vhodný pro většinu televizorů s úhlopříčkou od 23 " do 60 ". Velmi tenký a moderní design. Maximální důraz je kladen na pevnost a precizní zpracování držáku. Umožní nastavit vaši televizi pod správným úhlem. Lze na něj upevnit televizi s maximální hmotností 35 kg. Pomocí tohoto držáku pověsíte televizor mimořádně těsně ke zdi, tudíž zcela splyne s vaším interiérem. VESA rozhraní: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 300x300, 400x200, 400x400. Pro přesnou montáž je držák opatřen integrovanou vodováhou. Minimální vzdálenost od stěny: 10 mm. Součástí balení: instalační materiál.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
281
🔘 EAN
Barva
Černá

Často kladené otázky k OMEGA ALMA OUTV400SF


❓ Kolik stojí OMEGA ALMA OUTV400SF?

Produkt OMEGA ALMA OUTV400SF můžete zakoupit již od 281Kč v eshopu SvetSvitidel.cz

❓ Kde koupit OMEGA ALMA OUTV400SF?

Produkt OMEGA ALMA OUTV400SF si můžete zakoupit například v eshopu SvetSvitidel.cz

❓ Je OMEGA ALMA OUTV400SF skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají OMEGA ALMA OUTV400SF skladem. Podívat se můžete třeba na eshop SvetSvitidel.cz

❓ Jaký je EAN kód OMEGA ALMA OUTV400SF?

EAN kód pro výrobek OMEGA ALMA OUTV400SF je: 5907595440059


Vyhledávejte další držáky a stojany na tv a monitory podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší držáky a stojany na tv a monitory.

Dále pro Vás máme držáky a stojany na tv a monitory podle ceny


Hledáte další výrobky od značky platinet?


Od značky platinet máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od platinet.