Menu

Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE

179 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Dřevěný váleček s reliéfem, chcete-li embosovaný váleček, s válecí plochou 16 cm, vtiskne vašim sušenkám i cukroví originální plastický vzor srdíček. Upečte si rychle sladké máslové sušenky, sýrové krekry nebo perníčky,... Celý popis

Informace o produktu Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE

Na níže uvedených eshopech se prodává Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE v akci?


179 Kč



Produkt Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE z kategorie Kuchyňské náčiní si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 179 Kč.

Informace o Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE


Dřevěný váleček s reliéfem, chcete-li embosovaný váleček, s válecí plochou 16 cm, vtiskne vašim sušenkám i cukroví originální plastický vzor srdíček. Upečte si rychle sladké máslové sušenky, sýrové krekry nebo perníčky, které nemusíte zdobit polevou. Zapojte i malé pomocníky a pochlubte se před svými hosty originálními sušenkami nebo úžasným marcipánovým dortem se zajímavou strukturou.Před použitím jej lehce potřete stolním olejem, váleček se tak naimpregnuje a těsto se nebude lepit. Po použití mu rozhodně neuškodí umývání v teplé vodě se saponátem bez dlouhého namáčení, pak jej stačí opláchnout a nechat přirozeně uschnout.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
179
🔘 EAN
Barva
přírodní

Často kladené otázky k Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE


❓ Kolik stojí Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE?

Produkt Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE můžete zakoupit již od 179Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE?

Produkt Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz

❓ Jaký je EAN kód Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE?

EAN kód pro výrobek Orion Váleček dřevo Dekor d. 16/33 cm SRDCE je: 8592381181697


Vyhledávejte další kuchyňské náčiní podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší kuchyňské náčiní.

Dále pro Vás máme kuchyňské náčiní podle ceny


Hledáte další výrobky od značky orion?


Od značky orion máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od orion.