Menu

Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm

422 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Samolepky na zeď jsou dokonalým způsobem, jak ozdobit dětský pokoj Vaší ratolesti. Originální motivy a krásné barvy vykouzlí z dětského pokoje kouzelné místo, kde se Vaše dítě bude cítit opravdu úžasně. Fantazii, obzvláště dětské,... Celý popis

Informace o produktu Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm

Na níže uvedených eshopech se prodává Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm v akci?


422 Kč



Produkt Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm z kategorie Dětské samolepky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Dumdekorace.cz za cenu 422 Kč.

Informace o Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm


Samolepky na zeď jsou dokonalým způsobem, jak ozdobit dětský pokoj Vaší ratolesti. Originální motivy a krásné barvy vykouzlí z dětského pokoje kouzelné místo, kde se Vaše dítě bude cítit opravdu úžasně. Fantazii, obzvláště dětské, se meze nekladou, proto nechte své dítě realizovat. Jednoduchá aplikace a kvalitní potisk! Přesně takto bychom definovali nálepky z naší nabídky. Samolepky lze nalepit na jakýkoli rovný povrch, na stěnu, sklo, nábytek či dveře. Nedoporučujeme drsné povrchy kvůli možnosti vniknutí vzduchu pod nálepku. Při lepení nezapomínejte, že povrch by měl být suchý a odmaštěný. Vzory s více prvky jsou vyříznuty samostatně, takže si můžete vytvořit jakoukoli kompozici podle vlastní fantazie! Vlastnosti našich nálepek: vytištěno inkousty bezpečnými pro děti na kvalitní matnou fólii samolepící - mají lepicí vrstvu jsou voděodolné a lze je čistit houbou nebo hadříkem živé a syté barvy podklad má rozměr cca 115 x 74 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🛒 Obchod
💰 Cena
422 Kč
Barva
Růžová

Často kladené otázky k Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm


❓ Kolik stojí Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm?

Produkt Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm můžete zakoupit již od 422Kč v eshopu Dumdekorace.cz

❓ Kde koupit Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm?

Produkt Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm si můžete zakoupit například v eshopu Dumdekorace.cz

❓ Je Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Samolepky na zeď s motivem balonů 115 x 74 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Dumdekorace.cz


Vyhledávejte další dětské samolepky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší dětské samolepky.

Dále pro Vás máme dětské samolepky podle ceny