Menu

Solight HN50

1 066 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Anténa pro základní příjem pozemního digitálního vysílání.Zesilovač odolný proti povětrnostním vlivům.Rozsah DVB-T: 21. - 60. kanál UHF.Rozsah DAB: 6. - 12. kanál VHF.Maximální zisk antény: 35dB.Úchyt na svislý držák, stožár... Celý popis

Informace o produktu Solight HN50

Na níže uvedených eshopech se prodává Solight HN50 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Solight HN50 v akci?


1 066 Kč



Produkt Solight HN50 z kategorie Televizní antény DVB T a DVB T2 si můžete zakoupit například v internetovém obchodě SvetSvitidel.cz za cenu 1 066 Kč.

Informace o Solight HN50


Anténa pro základní příjem pozemního digitálního vysílání.Zesilovač odolný proti povětrnostním vlivům.Rozsah DVB-T: 21. - 60. kanál UHF.Rozsah DAB: 6. - 12. kanál VHF.Maximální zisk antény: 35dB.Úchyt na svislý držák, stožár nebo zábradlí.Výstup: koax konektor.Impedance: 70 Ohm.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 066
🔘 EAN
Barva
Stříbrná

Často kladené otázky k Solight HN50


❓ Kolik stojí Solight HN50?

Produkt Solight HN50 můžete zakoupit již od 1 066Kč v eshopu SvetSvitidel.cz

❓ Kde koupit Solight HN50?

Produkt Solight HN50 si můžete zakoupit například v eshopu SvetSvitidel.cz

❓ Je Solight HN50 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Solight HN50 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop SvetSvitidel.cz

❓ Jaký je EAN kód Solight HN50?

EAN kód pro výrobek Solight HN50 je: 8592718000424


Vyhledávejte další televizní antény dvb t a dvb t2 podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší televizní antény dvb t a dvb t2.

Dále pro Vás máme televizní antény dvb t a dvb t2 podle ceny


Hledáte další výrobky od značky solight?


Od značky solight máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od solight.