Menu

Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců)

22 159 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Sprchový set je určen k instalaci pod omítku. Set zahrnuje součástky různých značek, nejedná se o všechny součástky vyrobeny značkou Hansgrohe: - termostatickou baterii Ecostat E s uzavíracím a přepínacím ventilem. Baterie je vnějším... Celý popis

Informace o produktu Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců)

Na níže uvedených eshopech se prodává Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců) v akci?


22 159 Kč



Produkt Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců) z kategorie Sprchy a sprchové panely si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 22 159 Kč.

Informace o Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců)


Sprchový set je určen k instalaci pod omítku. Set zahrnuje součástky různých značek, nejedná se o všechny součástky vyrobeny značkou Hansgrohe: - termostatickou baterii Ecostat E s uzavíracím a přepínacím ventilem. Baterie je vnějším prvkem sprchového setu se skrytou instalací. Baterie má dva přijímače a disponuje možností individuálního nastavení teploty vody a tepelnou pojistkou při 40 °C. Průtok vody při tlaku 3 bar je 26 l / min. Součástí sady je rukojeť, pouzdro, instalační jednotka, rozeta, uzávěr / přepínací ventil - flexibilní podomítkový systém Ibox Unversal, který ukrývá směšovací baterii. Součástí instalačního setu je nastavitelná montážní objímka a těsnící límec. Připojení je G ¾ - moderní sprchovou hlavici Ultra Slim 25 z nerezové oceli o velikosti 25x25 cm s kulovým kloubem pro úhlové nastavení. Sprcha je určena k instalaci na mosazné sprchové rameno s připojením 1/2 palce. Sprchová hlavice je vybavena systémem Anti-Calc - sprchovou hlavici na ruční sprše Croma Select E Vario 3jet o velikosti 11 cm s připojením DN15. Sprchová hlavice disponuje třemi proudy vody "Rain, IntenseRain, Turbo Rain", které se mění pomocí tlačítka. Maximální průtok (při tlaku 3 bar) je 15 l / min - sprchovou hadici Isiflex s kovovým povrchem o délce 125 cm a s připojením DN15 - sprchový držák Porter's - připojení pro hadici Fixfit se zpětným ventilem DN15 a plastovou spojovací konzolí. Specifikace produktu: - termostat: ano - barva: chrom - se sprchou: ano - montáž: pod omítku

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
22 159
🔘 EAN
Série
Hansgrohe Termostat
Design
Hranatý
Montáž
Podomítková
Rozteč
Termostat
Ano

Často kladené otázky k Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců)


❓ Kolik stojí Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců)?

Produkt Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců) můžete zakoupit již od 22 159Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců)?

Produkt Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců) si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců) skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz

❓ Jaký je EAN kód Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců)?

EAN kód pro výrobek Sprchový set podomítkový HANSGROHE TERMOSTAT - 25 CM (mix výrobců) je: 5905315005366


Vyhledávejte další sprchy a sprchové panely podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší sprchy a sprchové panely.

Dále pro Vás máme sprchy a sprchové panely podle ceny


Hledáte další výrobky od značky hansgrohe?


Od značky hansgrohe máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od hansgrohe.