Menu

TP Living Komoda 2D2S sonoma

2 895 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Tato kombinovaná komoda v dekoru dřeva se hodí do jakékoliv místnosti, kde vám zaručí dostatek úložného prostoru, může také sloužit jako praktický příborník. Komoda je vyrobena z kvalitního lamina tloušťky 16mm. Nabízíme také... Celý popis

Informace o produktu TP Living Komoda 2D2S sonoma

Na níže uvedených eshopech se prodává TP Living Komoda 2D2S sonoma a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají TP Living Komoda 2D2S sonoma v akci?


2 895 Kč



Produkt TP Living Komoda 2D2S sonoma z kategorie Komody si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 2 895 Kč.

Informace o TP Living Komoda 2D2S sonoma


Tato kombinovaná komoda v dekoru dřeva se hodí do jakékoliv místnosti, kde vám zaručí dostatek úložného prostoru, může také sloužit jako praktický příborník. Komoda je vyrobena z kvalitního lamina tloušťky 16mm. Nabízíme také v jiné variantě. Specifikace: Počet dveří: 2 Počet zásuvek: 2 Délka 70 cm Výška: 97 cm Hloubka: 40 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 895
🔘 EAN
Materiál
Dřevo
Povrchová úprava
Mat
Půdorys
Přímé
Zavírání
Se šuplíky i dvířky
Délka
70 cm

Často kladené otázky k TP Living Komoda 2D2S sonoma


❓ Kolik stojí TP Living Komoda 2D2S sonoma?

Produkt TP Living Komoda 2D2S sonoma můžete zakoupit již od 2 895Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit TP Living Komoda 2D2S sonoma?

Produkt TP Living Komoda 2D2S sonoma si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je TP Living Komoda 2D2S sonoma skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají TP Living Komoda 2D2S sonoma skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz

❓ Jaký je EAN kód TP Living Komoda 2D2S sonoma?

EAN kód pro výrobek TP Living Komoda 2D2S sonoma je: 5902838466353


Vyhledávejte další komody podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší komody.

Dále pro Vás máme komody podle ceny


Hledáte další výrobky od značky tp living?


Od značky tp living máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od tp living.