Menu

Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý

235 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Věšák na ručníky MEXEN Double je vyrobený z vysoce kvalitního kovu. Povrchová úprava ve zlaté barvě působí velice atraktivně. Věšák se montuje pomocí šroubů. Specifikace produktu Série: MEXEN Remo Materiál: kov Povrchová úprava:... Celý popis

Informace o produktu Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý

Na níže uvedených eshopech se prodává Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý v akci?


235 Kč



Produkt Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý z kategorie Koupelnový nábytek si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 235 Kč.

Informace o Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý


Věšák na ručníky MEXEN Double je vyrobený z vysoce kvalitního kovu. Povrchová úprava ve zlaté barvě působí velice atraktivně. Věšák se montuje pomocí šroubů. Specifikace produktu Série: MEXEN Remo Materiál: kov Povrchová úprava: zlatá Šířka: 90 mm Výška: 52 mm Vzdálenost od stěny: 45 mm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
235
🔘 EAN
Materiál
Kov
Typ
Závěsné

Často kladené otázky k Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý


❓ Kolik stojí Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý?

Produkt Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý můžete zakoupit již od 235Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý?

Produkt Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz

❓ Jaký je EAN kód Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý?

EAN kód pro výrobek Věšák na ručníky MEXEN Double zlatý je: 5907709108615


Vyhledávejte další koupelnový nábytek podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší koupelnový nábytek.

Dále pro Vás máme koupelnový nábytek podle ceny


Hledáte další výrobky od značky mexen?


Od značky mexen máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od mexen.