Menu

Věšák na ručníky MEXEN Rami černý

639 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Věšák na ručníky MEXEN Rami je vyrobený z kvalitního kovu s povrchovou úpravou v elegantní černé barvě. Věšák má dva pohyblivá ramena, na které lze ručníky krásně rozvěsit. Specifikace produktu Materiál: kov Povrchová úprava:... Celý popis

Informace o produktu Věšák na ručníky MEXEN Rami černý

Na níže uvedených eshopech se prodává Věšák na ručníky MEXEN Rami černý a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Věšák na ručníky MEXEN Rami černý v akci?


639 Kč



Produkt Věšák na ručníky MEXEN Rami černý z kategorie Koupelnový nábytek si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 639 Kč.

Informace o Věšák na ručníky MEXEN Rami černý


Věšák na ručníky MEXEN Rami je vyrobený z kvalitního kovu s povrchovou úpravou v elegantní černé barvě. Věšák má dva pohyblivá ramena, na které lze ručníky krásně rozvěsit. Specifikace produktu Materiál: kov Povrchová úprava: černá Šířka: 368 mm Výška: 155 mm Vzdálenost od stěny: 50 mm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
639
🔘 EAN
Série
Mexen Rami
Materiál
Kov
Typ
Závěsné

Často kladené otázky k Věšák na ručníky MEXEN Rami černý


❓ Kolik stojí Věšák na ručníky MEXEN Rami černý?

Produkt Věšák na ručníky MEXEN Rami černý můžete zakoupit již od 639Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit Věšák na ručníky MEXEN Rami černý?

Produkt Věšák na ručníky MEXEN Rami černý si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je Věšák na ručníky MEXEN Rami černý skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Věšák na ručníky MEXEN Rami černý skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz

❓ Jaký je EAN kód Věšák na ručníky MEXEN Rami černý?

EAN kód pro výrobek Věšák na ručníky MEXEN Rami černý je: 5907709120686


Vyhledávejte další koupelnový nábytek podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší koupelnový nábytek.

Dále pro Vás máme koupelnový nábytek podle ceny


Hledáte další výrobky od značky mexen?


Od značky mexen máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od mexen.