Menu

Vyklápěcí Botník Step 3

1 399 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Botník se 3 výklopy v dekoru dub Sonoma zapadne do každého interiéru. Schováte v něm přibližně 6 párů bot. Celý popis

Informace o produktu Vyklápěcí Botník Step 3

Na níže uvedených eshopech se prodává Vyklápěcí Botník Step 3 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Vyklápěcí Botník Step 3 v akci?


1 399 Kč



Produkt Vyklápěcí Botník Step 3 z kategorie Botníky a regály si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Möebelix.cz za cenu 1 399 Kč.

Informace o Vyklápěcí Botník Step 3


Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Botník se 3 výklopy v dekoru dub Sonoma zapadne do každého interiéru. Schováte v něm přibližně 6 párů bot.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 399
🔘 EAN
Barva
Sonoma dub

Často kladené otázky k Vyklápěcí Botník Step 3


❓ Kolik stojí Vyklápěcí Botník Step 3?

Produkt Vyklápěcí Botník Step 3 můžete zakoupit již od 1 399Kč v eshopu Möebelix.cz

❓ Kde koupit Vyklápěcí Botník Step 3?

Produkt Vyklápěcí Botník Step 3 si můžete zakoupit například v eshopu Möebelix.cz

❓ Je Vyklápěcí Botník Step 3 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Vyklápěcí Botník Step 3 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Möebelix.cz

❓ Jaký je EAN kód Vyklápěcí Botník Step 3?

EAN kód pro výrobek Vyklápěcí Botník Step 3 je: 4029494058089


Vyhledávejte další botníky a regály podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší botníky a regály.

Dále pro Vás máme botníky a regály podle ceny


Hledáte další výrobky od značky möbelix?


Od značky möbelix máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od möbelix.