Menu

Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá

51 658 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Tato zahradní barová sestava má elegantní design a stane se ústředním bodem vaší zahrady, terasy nebo dvorku. Barový set je vyrobený z PE ratanu, který výborně vzdoruje vodě i dalším klimatickým vlivům, a tak se snadno čistí, hodně... Celý popis

Informace o produktu Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá

Na níže uvedených eshopech se prodává Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá v akci?


51 658 Kč



Produkt Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá z kategorie Zahradní sestavy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 51 658 Kč.

Informace o Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá


Tato zahradní barová sestava má elegantní design a stane se ústředním bodem vaší zahrady, terasy nebo dvorku. Barový set je vyrobený z PE ratanu, který výborně vzdoruje vodě i dalším klimatickým vlivům, a tak se snadno čistí, hodně toho vydrží a můžete ho klidně používat každý den. Rám z práškově lakované oceli přidává stolu i stoličkám na odolnosti a prodlužuje jejich životnost. Nábytek má ovšem zároveň lehkou konstrukci, abyste mohli všechny díly bez námahy přesouvat. Tlusté odnímatelné podušky na sedáky vám zajistí mimořádné pohodlí. Jejich potahy mají navíc zapínání na zip, což výrazně usnadňuje jejich sejmutí a praní. Poznámka: Doporučujeme soupravu v dešti, sněhu a mrazu přikrýt.Barva: hnědášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:polyratan / práškově lakovaná ocel / látka (100% polyester)Rozměry stolu: šířka: 100 cm hloubka: 50 cmvýška: 105 cm Rozměry židle: šířka: 38 cm hloubka: 38 cmvýška: 76 cm Hmotnost: 165 kgDodáváno v demontu. 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
51 658
🔘 EAN
BARVA
Šedá
BARVA
Hnědá
BARVA
Krémová
TYP STOLU
Barový
TYP STOLU
Zahradní

Často kladené otázky k Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá


❓ Kolik stojí Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá?

Produkt Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá můžete zakoupit již od 51 658Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá?

Produkt Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá?

EAN kód pro výrobek Zahradní barový set 16 ks polyratan Dekorhome Šedá je: 8720286291795


Vyhledávejte další zahradní sestavy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší zahradní sestavy.

Dále pro Vás máme zahradní sestavy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky vida?


Od značky vida máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od vida.