Menu

Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá

8 379 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Jedinečná závěsná mísa vás okouzlí nejen svým vzhledem. Neokoukaný design si získá veškerou pozornost. Díky jedinečné technologii Rimless se nehromadí v límci nečistoty a bakterie jako je tomu u běžných WC, naopak zajistí dokonalou... Celý popis

Informace o produktu Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá

Na níže uvedených eshopech se prodává Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá v akci?


8 379 Kč



Produkt Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá z kategorie Kompletní WC sady si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 8 379 Kč.

Informace o Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá


Jedinečná závěsná mísa vás okouzlí nejen svým vzhledem. Neokoukaný design si získá veškerou pozornost. Díky jedinečné technologii Rimless se nehromadí v límci nečistoty a bakterie jako je tomu u běžných WC, naopak zajistí dokonalou čistotu a snadnou údržbu. Součástí WC mísy je prkénko, které je vyrobeno z odolného duroplastu, je také vybaveno příslušnými panty, které zabraňují rychlému pádu. Specifikace produktu: Moderní design Vysoká odolnost a komfort

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
8 379
🔘 EAN
Série
Mexen Teo
Design
Hranatý
Materiál prkénka
Duroplast
Materiál WC mísy
Sanitární keramika
Ochranný nátěr
Ano

Často kladené otázky k Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá


❓ Kolik stojí Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá?

Produkt Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá můžete zakoupit již od 8 379Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá?

Produkt Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz

❓ Jaký je EAN kód Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá?

EAN kód pro výrobek Závěsná WC mísa MEXEN TEO II tmavě šedá je: 5907709175617


Vyhledávejte další kompletní wc sady podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší kompletní wc sady.

Dále pro Vás máme kompletní wc sady podle ceny


Hledáte další výrobky od značky mexen?


Od značky mexen máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od mexen.