Menu

Židle AMADEO bílá Tempo Kondela

350 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Židle AMADEO je vyrobená z kovu a MDF podsedáku v barevném provedení: bílá.Vhodná k jídelnímu stolu AMADEO.Barva:bíláMateriál:kov / MDFRozměry:šířka: 30 cm hloubka: 30 cm výška: 50 cm výška sedu: 50 cm hloubka sedu: 30 cmHmotnost: 1,7... Celý popis

Informace o produktu Židle AMADEO bílá Tempo Kondela

Na níže uvedených eshopech se prodává Židle AMADEO bílá Tempo Kondela a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Židle AMADEO bílá Tempo Kondela v akci?


350 Kč



Produkt Židle AMADEO bílá Tempo Kondela z kategorie Židle si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 350 Kč.

Informace o Židle AMADEO bílá Tempo Kondela


Židle AMADEO je vyrobená z kovu a MDF podsedáku v barevném provedení: bílá.Vhodná k jídelnímu stolu AMADEO.Barva:bíláMateriál:kov / MDFRozměry:šířka: 30 cm hloubka: 30 cm výška: 50 cm výška sedu: 50 cm hloubka sedu: 30 cmHmotnost: 1,7 kgDodáváno v demontu.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
350
🔘 EAN
BARVA
Bílá
MATERIÁL NOHOU
Kov
MATERIÁL
Kov
MATERIÁL
MDF deska
VÝŠKA SEDU
50 cm

Často kladené otázky k Židle AMADEO bílá Tempo Kondela


❓ Kolik stojí Židle AMADEO bílá Tempo Kondela?

Produkt Židle AMADEO bílá Tempo Kondela můžete zakoupit již od 350Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Židle AMADEO bílá Tempo Kondela?

Produkt Židle AMADEO bílá Tempo Kondela si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Židle AMADEO bílá Tempo Kondela skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Židle AMADEO bílá Tempo Kondela skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Židle AMADEO bílá Tempo Kondela?

EAN kód pro výrobek Židle AMADEO bílá Tempo Kondela je: 32142509401434


Vyhledávejte další Židle podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší Židle.

Dále pro Vás máme Židle podle ceny


Hledáte další výrobky od značky kondela?


Od značky kondela máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kondela.